Košarkaški Klub Partizan Beograd / Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Košarkaški Klub Partizan Beograd / Forum

Dobrodošli na forum KK Partizan Beograd
 
PrijemPrijem  PortalPortal  GalerijaGalerija  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Partizan - Borac Č

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
lauda
Moderator
Moderator
lauda


Broj poruka : 301
Godina : 40
Datum upisa : 08.04.2008

Partizan - Borac Č Empty
PočaljiNaslov: Partizan - Borac Č   Partizan - Borac Č EmptySub Sep 13, 2008 1:52 am

Partizan - Borac Č 667_0


Super liga Srbije, 4. kolo
Beograd, 13.09.2008. stadion Partizan
Početak u 19:00 h

Cene ulaznica:
Jug - 150 dinara
Istok i Zapad - 300 dinara
Prodaja ulaznica od 14:00h na blagajnama stadiona

Sudija: Spasić Ninoslav - Surdulica
Delegat: Stevanović Žarko - Kragujevac
Nazad na vrh Ići dole
lauda
Moderator
Moderator
lauda


Broj poruka : 301
Godina : 40
Datum upisa : 08.04.2008

Partizan - Borac Č Empty
PočaljiNaslov: Re: Partizan - Borac Č   Partizan - Borac Č EmptySub Sep 13, 2008 1:57 am

Očekujem "gadnu" utakmicu, Čačani su dobri ove sezone, ali mi smo smo bolji. Nikako ne bi smeli da se opustimo pošto imaju dobru kontru, a mnogo bobro se brane, znaju da postave odbranu blizu sredine terena. Ako im damo gol na vreme nema zime, ne bi valjalo da nonšalantno počnemo meč i da posle u nastavku jurimo da postignemo pogodak!
Nazad na vrh Ići dole
VolimPFC
Grobar Početnik
Grobar Početnik
VolimPFC


Broj poruka : 54
Godina : 29
Lokacija : Ulcinj
Datum upisa : 05.07.2008

Partizan - Borac Č Empty
PočaljiNaslov: Re: Partizan - Borac Č   Partizan - Borac Č EmptySub Sep 13, 2008 10:01 am

Koliko god bilo tesko 3 boda su imperativ.
Inace cacani ce mozda glavom biti(pomalo) na mecu sa Ajaxom.
Nazad na vrh Ići dole
Stevke
Grobar Početnik
Grobar Početnik
Stevke


Broj poruka : 69
Godina : 30
Lokacija : Batajnica
Datum upisa : 19.08.2008

Partizan - Borac Č Empty
PočaljiNaslov: Re: Partizan - Borac Č   Partizan - Borac Č EmptySub Sep 13, 2008 5:51 pm

Dobijamo!!!Ova utakmica ce biti bolja od derbija!!!Posto oni papani ima da izgube od svih zivih!!! Twisted Evil !!
Nazad na vrh Ići dole
VolimPFC
Grobar Početnik
Grobar Početnik
VolimPFC


Broj poruka : 54
Godina : 29
Lokacija : Ulcinj
Datum upisa : 05.07.2008

Partizan - Borac Č Empty
PočaljiNaslov: Re: Partizan - Borac Č   Partizan - Borac Č EmptySub Sep 13, 2008 10:12 pm

Kao sto se i ocekivalo, 2:0.
Stevanovic u 45' i Moreira u 67'

Lepa uvertira za Evropu.
Nazad na vrh Ići dole
Milos PVO
Moderator
Moderator
Milos PVO


Broj poruka : 169
Godina : 41
Lokacija : Pancevo
Datum upisa : 17.07.2008

Partizan - Borac Č Empty
PočaljiNaslov: Re: Partizan - Borac Č   Partizan - Borac Č EmptySub Sep 13, 2008 10:58 pm

Dobro je sto smo pobedili bez puno muke, ali se povredio Paunovic i izgleda da je povreda teze prirode. Niko ne spominje igru Kamela Zajema, a mozda je i nemoguce proceniti ga, jer je igrao premalo.
Nazad na vrh Ići dole
lauda
Moderator
Moderator
lauda


Broj poruka : 301
Godina : 40
Datum upisa : 08.04.2008

Partizan - Borac Č Empty
PočaljiNaslov: Re: Partizan - Borac Č   Partizan - Borac Č EmptyNed Sep 14, 2008 2:33 am

Sto se tiče Zaima, ljudi koji su bili na utakmici kažu da se vidi da je igračina i da ima potencijala da bude kao Moreira, ako ne i bolji. Veljkova povreda jeste teže prirode, po prvim procenama pukao mu je mišić. Ako je to istina bojim se da je sezona za njega zavrsena, oporavak od takve povrede, a posele i povratak u formu je dugotrajan proces. Žao mi je Veljka, da mu se ovo nije desilo mogao je da odigra jos jednu dobru sezonu, ali šta je tu je, sada će Bogunović imati nešto veću minutažu pa možda i sve ovo ne bude tako crno.

Svaka čast momcima po teskom terenu i "smornom" vremenu dobili su u ovom trenutku najtežeg protivnika, čast Vojvodini i ostalim ali mislim da je Borac sada najnezgodniji jer su poprilično "napaljeni" uspehom u kupu UEFA.

Posebno pohvale za Grobare i dobro navijanje tokom cele utakmice, da je bilo lepse vreme sigurno bi bilo i vise navijača, ali jbg. na našem stadionu kada pada kišai i ovih 3000 je puna kapa...
Nazad na vrh Ići dole
Pufta
Admin
Admin
Pufta


Broj poruka : 328
Godina : 43
Datum upisa : 07.04.2008

Partizan - Borac Č Empty
PočaljiNaslov: Re: Partizan - Borac Č   Partizan - Borac Č EmptyNed Sep 14, 2008 10:21 am

Kad saopstavaju broj gledalaca,nasi iz FK kazu broj prodatih karata,a oni koji udju na propusnicu i oni iz loza nisu u tom broju. Bio sam na utakmici,minimum 6.000 ljudi,kad spiker kaze da je prodato 4.300 karata. Ko zna,mozda je bilo i 4.000 ljudi.
Nazad na vrh Ići dole
lauda
Moderator
Moderator
lauda


Broj poruka : 301
Godina : 40
Datum upisa : 08.04.2008

Partizan - Borac Č Empty
PočaljiNaslov: Re: Partizan - Borac Č   Partizan - Borac Č EmptyNed Sep 14, 2008 12:12 pm

Ja sam čitao razne novine i u izveštaju sa utakmice pominje se brojka od 2000 do 6000 gledalaca, i ja sam bio na utakmici, doduše nisam čuo kada je spiker rekao broj navijača, pa sam se vodio informacijom na www.partizan.rs

e sad čak i da je bilo oko 6 000 navijača, složićeš se da je to malo, ovaj tim Partizana je zaslužio mnogo više, ali ja razumem sve koji nisu došli, na nasem stadionu je stvarno teško gledati utakmicu kad pada kiša...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Partizan - Borac Č Empty
PočaljiNaslov: Re: Partizan - Borac Č   Partizan - Borac Č Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Partizan - Borac Č
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Partizan - Napredak K
» OFK Beograd-Partizan 0:3
» FK Timisoara - FK Partizan
» Partizan - Vojvodina 1:0
» Partizan-Banat 3:1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Košarkaški Klub Partizan Beograd / Forum :: Ostali Sportski Kolektivi SD Partizan :: FK Partizan-
Skoči na: