Košarkaški Klub Partizan Beograd / Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Košarkaški Klub Partizan Beograd / Forum

Dobrodošli na forum KK Partizan Beograd
 
PrijemPrijem  PortalPortal  GalerijaGalerija  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Potrebni moderatori

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
*Nebojsa*
Admin
Admin
*Nebojsa*


Broj poruka : 198
Godina : 41
Datum upisa : 28.03.2008

Potrebni moderatori Empty
PočaljiNaslov: Potrebni moderatori   Potrebni moderatori EmptyPon Mar 31, 2008 6:33 pm

Poštovani članovi,u cilju što boljeg održavanja ovog sajta posvećenog našem Partizanu,potrebni su nam moderatori.Ukoliko ste zainteresovani i orni za rad,sve što treba da uradite je da se obratite meni putem Privatne Poruke na sajtu te da zajedničkim snagama ojačamo ovaj sajt.Srdačan pozdrav Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://kkpartizan.serbianforum.info
Stevke
Grobar Početnik
Grobar Početnik
Stevke


Broj poruka : 69
Godina : 30
Lokacija : Batajnica
Datum upisa : 19.08.2008

Potrebni moderatori Empty
PočaljiNaslov: Re: Potrebni moderatori   Potrebni moderatori EmptyPet Avg 22, 2008 5:57 pm

Sta radis kao moderator???TACNO!!!!Interesuje me puno!!!!Jer ja obozavam ovaj forum!!!ODG.!!!! Cool
Nazad na vrh Ići dole
Pufta
Admin
Admin
Pufta


Broj poruka : 328
Godina : 43
Datum upisa : 07.04.2008

Potrebni moderatori Empty
PočaljiNaslov: Re: Potrebni moderatori   Potrebni moderatori EmptyPet Avg 22, 2008 6:31 pm

Za sad nista,jer na forumu vlada red i mir,prakticno nema potrebe ni za adminima,a kamo li za moderatorima. Moderator brise neprikladne postove,uvrede,postovanje van tema,prebacuje teme ako smatra da su otvorene na pogresnom delu foruma,zakljucava teme,kad smatra da im je "istekao rok trajanja"...
Nazad na vrh Ići dole
Stevke
Grobar Početnik
Grobar Početnik
Stevke


Broj poruka : 69
Godina : 30
Lokacija : Batajnica
Datum upisa : 19.08.2008

Potrebni moderatori Empty
PočaljiNaslov: Re: Potrebni moderatori   Potrebni moderatori EmptyPet Avg 22, 2008 6:33 pm

To je ok!!!!Super je biti moderator!!!!Ako bude potreban uskoro moderator tu sam!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Vuja
Grobar Početnik
Grobar Početnik
Vuja


Broj poruka : 166
Godina : 32
Lokacija : Srbobran
Datum upisa : 04.04.2008

Potrebni moderatori Empty
PočaljiNaslov: Re: Potrebni moderatori   Potrebni moderatori EmptySub Avg 23, 2008 2:29 pm

Mogu i ja da pomognem ukoliko bude bilo potrebe.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Potrebni moderatori Empty
PočaljiNaslov: Re: Potrebni moderatori   Potrebni moderatori Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Potrebni moderatori
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Košarkaški Klub Partizan Beograd / Forum :: Dobrodošli-
Skoči na: