Košarkaški Klub Partizan Beograd / Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Košarkaški Klub Partizan Beograd / Forum

Dobrodošli na forum KK Partizan Beograd
 
PrijemPrijem  PortalPortal  GalerijaGalerija  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Ex igraci Partizana

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Pufta
Admin
Admin
Pufta


Broj poruka : 328
Godina : 43
Datum upisa : 07.04.2008

Ex igraci Partizana Empty
PočaljiNaslov: Ex igraci Partizana   Ex igraci Partizana EmptyČet Apr 24, 2008 5:31 pm

Posto svako ko je igrao u Partizanu,na njega gleda kao na svoj dom i uvek su mu vrata otvorena,pa su i izgledi da opet zaigra u crno-belom dresu veliki,ovu temu sam otvorio iz tog razloga.
Ovde pisati o njima,tj. gde su i u kakvoj formi igraju,o povredama (ne daj boze) i sl.

http://www.mtsmondo.com/sport/vesti/text.php?vest=94765
Nazad na vrh Ići dole
Stevke
Grobar Početnik
Grobar Početnik
Stevke


Broj poruka : 69
Godina : 30
Lokacija : Batajnica
Datum upisa : 19.08.2008

Ex igraci Partizana Empty
PočaljiNaslov: Re: Ex igraci Partizana   Ex igraci Partizana EmptySre Avg 20, 2008 2:47 am

Iskreno receno mene je uprava odusevila!!!!Kako je opet letnji prelazni rok odlicno prosao!!!Zavrsavaju se kvalifikacije za Ligu sampiona polako!!!Nasa liga pocinje!!!A ambicije mi rastu i rastu!!!Jos nisam imao iskustva da se razocaram u moj Partizan,a u upravu mnogo puta sam se razocarao,ali mislim da je ova prava!!! Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
 
Ex igraci Partizana
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Košarkaški Klub Partizan Beograd / Forum :: Tim 2007/2008-
Skoči na: