Košarkaški Klub Partizan Beograd / Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Košarkaški Klub Partizan Beograd / Forum

Dobrodošli na forum KK Partizan Beograd
 
PrijemPrijem  PortalPortal  GalerijaGalerija  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 32.kolo, Partizan-Hajduk

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
lauda
Moderator
Moderator
lauda


Broj poruka : 301
Godina : 40
Datum upisa : 08.04.2008

32.kolo, Partizan-Hajduk Empty
PočaljiNaslov: 32.kolo, Partizan-Hajduk   32.kolo, Partizan-Hajduk EmptyPet Maj 16, 2008 4:31 pm

Utakmica se igra na "stadionu Partizana" u subotu 17.05.2008. godine sa pocetkom u 18 h. Ulaza na stadion je besplatan!
U ovom prvenstvu su crno-beli već dva puta igrali protiv Hajduka i zabeležili su obe pobede – u Humskoj je bilo 2:1, a u Kuli 1:0 za Partizan. Evo i kompletne statistike svih dosadašnjih prvenstvenih susreta Partizana i kulskog Hajduka:

32.kolo, Partizan-Hajduk 340_0


Hajduk je u predhodnih osam kola zabelezio 4 pobede i 4 neresena rezultata i nalazi se u odlicnoj formi, tako da ovo nece biti ni malo lagana utakmica za nas. Elem, ja se nadam pobedi koja bi nas i definitivno priblizila tituli! Zvezda i OFK igraju svoju utakmicu u isto vreme u rupi.
Nazad na vrh Ići dole
Pufta
Admin
Admin
Pufta


Broj poruka : 328
Godina : 43
Datum upisa : 07.04.2008

32.kolo, Partizan-Hajduk Empty
PočaljiNaslov: Re: 32.kolo, Partizan-Hajduk   32.kolo, Partizan-Hajduk EmptySub Maj 17, 2008 9:42 pm

Koliko smo samo promasili sansi,ali dobro je,idemo dalje... 1:0 je 1:0 i donosi 3 boda.


Poslednji izmenio pufta dana Sub Maj 17, 2008 10:58 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
lauda
Moderator
Moderator
lauda


Broj poruka : 301
Godina : 40
Datum upisa : 08.04.2008

32.kolo, Partizan-Hajduk Empty
PočaljiNaslov: Re: 32.kolo, Partizan-Hajduk   32.kolo, Partizan-Hajduk EmptySub Maj 17, 2008 10:56 pm

Jeste li videli onaj "multi prenos na rts - u? Tri dana najavljuju multi prnos Partizan-Hajduk i zvezda-OFK i na kraju su prenosili onu tugu od utakmice, koja budi receno, nije smesnije mogla biti namestena! Primise romanticari gol na vreme u 30-oj sekundi i posle se igralo 90 minuta dobacivke, pa protiv nas su grizli, a protiv ganfera nisu ni napadali da slucajno ne daju goal, strasno.
Nazad na vrh Ići dole
Pufta
Admin
Admin
Pufta


Broj poruka : 328
Godina : 43
Datum upisa : 07.04.2008

32.kolo, Partizan-Hajduk Empty
PočaljiNaslov: Re: 32.kolo, Partizan-Hajduk   32.kolo, Partizan-Hajduk EmptySub Maj 17, 2008 11:00 pm

Jebes "nacionalni wc",bitno je da prenose sve gluposti. Na utakmici je bila fantasticna atmosfera,zao mi je sto jos ne mogu da prisustvujem utakmicama.
Nazad na vrh Ići dole
lauda
Moderator
Moderator
lauda


Broj poruka : 301
Godina : 40
Datum upisa : 08.04.2008

32.kolo, Partizan-Hajduk Empty
PočaljiNaslov: Re: 32.kolo, Partizan-Hajduk   32.kolo, Partizan-Hajduk EmptySub Maj 17, 2008 11:06 pm

Jbg. ni ja nisam mogao da idem, vec nekoliko dana sam bolestan i lezim u krevetu! Bas sam se nadao da ce prenositi, vidim sad da je bilo preko 13 000 navijaca. Gledam ganfere na TV-u i slusam prenos na Mip radiju i nerviram se, nasi mase a ovi klosari namestili utakmicu. Bas bih voleo da ovaj OFK ispadne iz lige, stalno poklanjaju bodove ciganima!
Nazad na vrh Ići dole
Pufta
Admin
Admin
Pufta


Broj poruka : 328
Godina : 43
Datum upisa : 07.04.2008

32.kolo, Partizan-Hajduk Empty
PočaljiNaslov: Re: 32.kolo, Partizan-Hajduk   32.kolo, Partizan-Hajduk EmptySub Maj 17, 2008 11:09 pm

Jokanovi�: "Jo� ne primam �estitke"

Nadam se da ce u Krusevcu biti najmanje 5000 Grobara (stadion prima oko 10.500) ali navijaca,znam da ce i u obicnoj publici biti bar 2000 simpatizera.
Nazad na vrh Ići dole
lauda
Moderator
Moderator
lauda


Broj poruka : 301
Godina : 40
Datum upisa : 08.04.2008

32.kolo, Partizan-Hajduk Empty
PočaljiNaslov: Re: 32.kolo, Partizan-Hajduk   32.kolo, Partizan-Hajduk EmptySub Maj 17, 2008 11:20 pm

pazi ovo:
Na pitanje da li je u drugom poluvremenu finansijer Hajduka Nikola Džomba preuzeo od njega vodjenje tima, Vukašinović je rekao:

"Džomba se tako ponaša, ali ne zato što ima loše namere, već zato što ga drugačije shvata. Generalno, u našem fudbalu ima mnogo stvari koje nisu uobičajene."

Mogu samo da zamislim Dzombu kako se dere i skace pored klupe, prosle godine na JNA je bilo isto, trener stoji sa strane i gleda, a Dzomba rasporedjuje igrace na terenu!?

Ja sam ubedjen da ce krusevac biti pun grobara, bilo bi tu dosta i cigana da nije poslednje kolo i da se ne slavi titula, tako da na ocekujem da ce tu biti mesta za navijace zvezde "prerusene" u ljubitelje fudbala iz krusevca!
Nazad na vrh Ići dole
*Nebojsa*
Admin
Admin
*Nebojsa*


Broj poruka : 198
Godina : 41
Datum upisa : 28.03.2008

32.kolo, Partizan-Hajduk Empty
PočaljiNaslov: Re: 32.kolo, Partizan-Hajduk   32.kolo, Partizan-Hajduk EmptySub Maj 17, 2008 11:33 pm

Ma ja nikako ne mogu da se otmem utisku koliko je providna bila utakmica izmedju OFK i onih slepaca,pa OFK ne da se nije bori vec je ono bruka!!! Mad
Nazad na vrh Ići dole
http://kkpartizan.serbianforum.info
Pufta
Admin
Admin
Pufta


Broj poruka : 328
Godina : 43
Datum upisa : 07.04.2008

32.kolo, Partizan-Hajduk Empty
PočaljiNaslov: Re: 32.kolo, Partizan-Hajduk   32.kolo, Partizan-Hajduk EmptyNed Maj 18, 2008 12:15 pm

Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





32.kolo, Partizan-Hajduk Empty
PočaljiNaslov: Re: 32.kolo, Partizan-Hajduk   32.kolo, Partizan-Hajduk Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
32.kolo, Partizan-Hajduk
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» 31.Kolo , OFK Beograd - PARTIZAN
» Meridijan Super Liga , 29. Kolo , Smederevo - PARTIZAN

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Košarkaški Klub Partizan Beograd / Forum :: Ostali Sportski Kolektivi SD Partizan :: FK Partizan-
Skoči na: