Košarkaški Klub Partizan Beograd / Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Košarkaški Klub Partizan Beograd / Forum

Dobrodošli na forum KK Partizan Beograd
 
PrijemPrijem  PortalPortal  GalerijaGalerija  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Partizan - Inter Baku

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
*Nebojsa*
Admin
Admin
*Nebojsa*


Broj poruka : 198
Godina : 41
Datum upisa : 28.03.2008

Partizan - Inter Baku Empty
PočaljiNaslov: Partizan - Inter Baku   Partizan - Inter Baku EmptySre Avg 06, 2008 3:57 pm

Stadion "Partizan"
Početak utakmice od 20:45,direktan prenos na TV "Pink"
Prvi susret u Azerbejdžanu je završen rezultatom 1:1

Iskreno narode,neka me prpa spopala pred ovu utakmicu,sjetite se samo one Artmedije prije par sezona!?
Najgore je igrati protiv ovakvih indijanaca kao što je ovaj Inter,jednostavno,takve ekipe nama ne leže nikako,još ako uzmemo u obzir da nam igra ne liči ni na šta,daće Bog da presudi kvalitet koji je na našoj strani.
Uz sve to neće nam igrati ni najbolji strelac Milovan Sikimić ...
Nazad na vrh Ići dole
http://kkpartizan.serbianforum.info
Milos PVO
Moderator
Moderator
Milos PVO


Broj poruka : 169
Godina : 41
Lokacija : Pancevo
Datum upisa : 17.07.2008

Partizan - Inter Baku Empty
PočaljiNaslov: Re: Partizan - Inter Baku   Partizan - Inter Baku EmptySre Avg 06, 2008 5:06 pm

E, ovo mi nije jasno. Da se na dan utakmice daje tema, jer kao da nikoga nije zanimalo do danas, a ni danas niko ne komentarise. Ovi Azeri ne da su ocajni, nego nisu ni za sta, pa ako njih nismo u stanju da izbacimo, onda ne znam sta da kazem. Nadam se da ce nasi veceras odraditi rutinski ovaj mec.
Nazad na vrh Ići dole
lauda
Moderator
Moderator
lauda


Broj poruka : 301
Godina : 40
Datum upisa : 08.04.2008

Partizan - Inter Baku Empty
PočaljiNaslov: Re: Partizan - Inter Baku   Partizan - Inter Baku EmptySre Avg 06, 2008 5:37 pm

ezoterista ::
E, ovo mi nije jasno. Da se na dan utakmice daje tema, jer kao da nikoga nije zanimalo do danas, a ni danas niko ne komentarise. Ovi Azeri ne da su ocajni, nego nisu ni za sta, pa ako njih nismo u stanju da izbacimo, onda ne znam sta da kazem. Nadam se da ce nasi veceras odraditi rutinski ovaj mec.
Stavljao sam ja teme i danima pre utakmice pa niko nije odgovarao! Ja sam veceras na jugu vidimo se tamo. PozZ!
Nazad na vrh Ići dole
Pufta
Admin
Admin
Pufta


Broj poruka : 328
Godina : 43
Datum upisa : 07.04.2008

Partizan - Inter Baku Empty
PočaljiNaslov: Re: Partizan - Inter Baku   Partizan - Inter Baku EmptySre Avg 06, 2008 5:45 pm

Ipak je ovo prevashodno forum o KK Partizan,ali prihvatam kritiku,od sad cu paziti.
Mozda i ono brukanje tamo me demoralisalo.
Ocekujem 3-1,nadam se bar 20.000 gledalaca.
Nazad na vrh Ići dole
Vuja
Grobar Početnik
Grobar Početnik
Vuja


Broj poruka : 166
Godina : 32
Lokacija : Srbobran
Datum upisa : 04.04.2008

Partizan - Inter Baku Empty
PočaljiNaslov: Re: Partizan - Inter Baku   Partizan - Inter Baku EmptySre Avg 06, 2008 6:49 pm

Sta vredi da ove prodjemo kad od Fenera realno sigurno pucamo.
Nazad na vrh Ići dole
Milos PVO
Moderator
Moderator
Milos PVO


Broj poruka : 169
Godina : 41
Lokacija : Pancevo
Datum upisa : 17.07.2008

Partizan - Inter Baku Empty
PočaljiNaslov: Re: Partizan - Inter Baku   Partizan - Inter Baku EmptyČet Avg 07, 2008 2:08 am

Tuga. Jednom recju se moze opisati sve ono sto smo osecali tokom utakmice i sto cemo osecati tokom i posle utakmice sa turcima. Mada, mozda cemo onda osecati i sramotu. Zar je moguce da u srpskom fudbalu nema nijednog dobrog trenera(izvinjavam se ako neko zna nekog dobrog) da se kod njega oseti neki napredak u igri? Samo se siluje, a ljudi za godine provedene u klubu ne napreduju nista. Kosarkasi, za razliku od fudbalera, svake sezone pokazuju ocigledan napredak(i tu ima izuzetaka).
Nazad na vrh Ići dole
lauda
Moderator
Moderator
lauda


Broj poruka : 301
Godina : 40
Datum upisa : 08.04.2008

Partizan - Inter Baku Empty
PočaljiNaslov: Re: Partizan - Inter Baku   Partizan - Inter Baku EmptyČet Avg 07, 2008 11:20 am

Generalno mnogo anemicna igra! Bekovi ne prodiru, odbrana suplja kao vila promaja, u sredini samo Moreira nesto igra (a i on dobi neki glupi zuti karton), napad odsecen. Jedina svetla tacka je Zuka! E sad trener je posebna prica, Jokan jednostavno nije nasao igru. Ovaj tim ne igra NISTA, kao da nemamo koncepciju igre u opste, nestala je ona Partizanova igra kratkih pasova. Tim je igrao katastrofalno prvih 45 min, neki tamo Azeri nas nadigravaju na nasem terenu, jos umalo da povedu u prvom poluvremenu! Ja generalno mislim da oavj tim moze mnogo bolje, mislim da ima potencijal, ali upravi ce (kao i uvek) kasno doci iz dupeta u glavu da promene trenera. Jos na to i oni nalozeni Turci ulaze u formu...

Ljudi, pa Partizan je lepse igrao kad je Jesic bio trener!
Nazad na vrh Ići dole
lauda
Moderator
Moderator
lauda


Broj poruka : 301
Godina : 40
Datum upisa : 08.04.2008

Partizan - Inter Baku Empty
PočaljiNaslov: Re: Partizan - Inter Baku   Partizan - Inter Baku EmptyČet Avg 07, 2008 11:22 am

P.S solidno navijanje na jugu. I dobra poseta za ovakvu tekmu.
Nazad na vrh Ići dole
Pufta
Admin
Admin
Pufta


Broj poruka : 328
Godina : 43
Datum upisa : 07.04.2008

Partizan - Inter Baku Empty
PočaljiNaslov: Re: Partizan - Inter Baku   Partizan - Inter Baku EmptyPet Avg 08, 2008 4:29 pm

Lose su odigrali,ali nisu vise ni Azeri sto su bili nekad. Ipak sa 15 miliona evra budzetom,imaju vise para od nas (mi valjda oko 11),mogu da se dobro snabdeju igracima sa istoka,kao sto i jesu i vidis tvrdu ekipu. Ne moze se vise njima 5 golova dati,prosla su ta vremena.
Dinamo prosle godine sa njima (mislim ili Kazahstancima) 1:1,1:1,pa na produzetke jedva u 3. kolo,a oba puta gubili i u 3. kolu umalo nisu Werder izbacili. Polako,nije toliko lose,jeste losije,ali ne toliko lose za ocaj. Fali ovde Tosic,Fejsa,pa i Zaiem je doveden kao mega pojacanje,ali jbg,mozda i mozemo do LS.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Partizan - Inter Baku Empty
PočaljiNaslov: Re: Partizan - Inter Baku   Partizan - Inter Baku Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Partizan - Inter Baku
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Partizan - Napredak K
» OFK Beograd-Partizan 0:3
» FK Timisoara - FK Partizan
» Partizan - Vojvodina 1:0

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Košarkaški Klub Partizan Beograd / Forum :: Ostali Sportski Kolektivi SD Partizan :: FK Partizan-
Skoči na: