Sta mislite o revans utakmici PARTIZAN-FENER?????

Godina : 30
Lokacija : Batajnica
Datum upisa : 19.08.2008

Sta mislite o revans utakmici PARTIZAN-FENER????? Empty
PočaljiNaslov: Sta mislite o revans utakmici PARTIZAN-FENER?????   Sta mislite o revans utakmici PARTIZAN-FENER????? EmptySre Avg 20, 2008 2:39 am

Datum upisa : 07.04.2008

PočaljiNaslov: Re: Sta mislite o revans utakmici PARTIZAN-FENER?????   Sta mislite o revans utakmici PARTIZAN-FENER????? EmptySre Avg 20, 2008 9:01 am

Nadam se rezultatu 0:0 do 70-tog minuta,pa da im ga uvalimo negde pred kraj i dovidjenja turci.

Datum upisa : 17.07.2008

PočaljiNaslov: Re: Sta mislite o revans utakmici PARTIZAN-FENER?????   Sta mislite o revans utakmici PARTIZAN-FENER????? EmptySre Avg 20, 2008 2:44 pm

Pufta, ne mora u 70. minutu, jer bi se meni vise svidelo onako u 95. , pa da popadaju sa stolica.

Milos PVO ::
...a i od 70-og ima vise od 20 min. do kraja, moze sudija da nam ga uvali, kao kod kuce
Pufta
Admin
Admin
Pufta

Godina : 43

Nisam mislio da damo gol u 70. minutu,vec da drzimo 0:0 do tad,a onda da se otvorimo i sta bude bude.
Nesto se secam i one utakmice protiv Dnjepra,2:2,pa 0:1 u 89. minutu Radovic. Mozda...
Kakav bi to sastav bio za kontranapade da u spicu budu Diarra i Bogunovic,a da iza njih igraju Tosic,Moreira i Zajem.
lauda
Moderator
Moderator
lauda

Godina : 40

ja stvarno ne znam sta da ocekujem od tog revansa, kada pogledam njihove proslogodisnje rezultate kod kuce ( CSKA 3-1, Inter 1-0 i PSV 2-0 ) a znajuci mogucnosti nase odbrane i ne nadam se mnogo, samo da se ne obrukamo! Nadam se da ceme demantovati!
Stevke
Stevke

Godina : 30

Ja realno mislim uz onakvu igru koju smo imali ovde,da prolazimo!!!A sto se tice navijaca njihovih realno nasi su se navikli na pritisak sa tribina tako da im nece biti problem!!!Jesu dobri i njihovi navijaci,ali mi smo najbolji!!!Ja sam imao toliki strah kako ce biti u prvoj utakmici,ali posle onakve igre samopouzdanje raste igracima!!!Ikreno zna se da je Partizan najbolji u najtezim utakmicama!!!Veliki plus je nas inat!!!Kada je onaj turski sarlatan rekao u fazonu da smo mi sulje!!!Obice mu se to o glavu!!!Turci su nas jeb.... 5 vekova,ajmo mi njih barem ovu utakmicu!!!Idemo dalje!!!
Svaki turcin zna,svaka bula zna,da je Obilic srpski sin zaklao Murata!!!!!Ako ima neko snimak ove pesme!!!Nek mi posalje preko pm!!Bio sam na 1 delu epizode Partizan-Fener,a druga pocinje u Istanbulu!!!MOZEMO MI TO!!!NANANANANANA LIGA SAMPIONA!!!
lauda
Moderator
Moderator
lauda

Godina : 40

PočaljiNaslov: Re: Sta mislite o revans utakmici PARTIZAN-FENER?????   Sta mislite o revans utakmici PARTIZAN-FENER????? EmptyČet Avg 21, 2008 1:04 pm

Ne radi se tu o pritisku koj prave njihovi navijaci, da se razumemo turci su "juce" poceli da igraju fudbal, gledajuci unazad Partizan je za taj fener MAN U. Ono sto mene brine je to sto nama treba rezultat, moracemo da ih napadnemo, a to im ostavlja prostor za kontarnapade...
Pufta
Admin
Admin
Pufta

Godina : 43

Ovo nas ocekuje u Turskoj...

Nadam se da se necemo otvoriti tamo,ne smemo...
Stevke
Stevke

Godina : 30

Slazem se sa laudom!!!Treba samo igrati na rezultat i nista vise od toga!!!!Kao u Beogradu igra i prolazimo!!!Nezaboravite da ce igrati Moreira,Fejsa,Tosic i mozda Zuka!!!Gledaj 1 postavu na 1 utakmici:Bozovic,Djordjevic,Sikimic,Obradovic,Stevanovic,Lazic,Bogunovic,Diara,Paunovic{standardni} i onaj Petrovic-igrao u trecoj ligi{decku skidam kapu kako je fantasticno igrao utakmicu},a u revansu prva bi trebala da izgleda ovako:Bozovic,Djordjevic,Sikimic,Obradovic,Stevanovic,Lazic,Fejsa,Tosic,Bogunovic,Diara i PAunovic-mislio sam da je greska sto smo ga doveli,ali ipak kada sam gledao njega protiv Fenera promenio sam misljenje!!!Pokazao je kao sto je rekao da treba da se navikne na sistem igre i igrace!!!!Ajmo partizan!!!!!A onaj snimak osecam da je najbolje njihovo navijanje za 10 godina unazad!!!AJMO CRNO-BELI!!OOOOOO!! Twisted Evil
Vuja
Vuja

Broj poruka : 166
Godina : 32
Lokacija : Srbobran
Datum upisa : 04.04.2008

PočaljiNaslov: Re: Sta mislite o revans utakmici PARTIZAN-FENER?????   Sta mislite o revans utakmici PARTIZAN-FENER????? EmptySub Avg 23, 2008 5:04 pm

Ukoliko izdrzimo u prvom poluvremenu da odigramo remi imamo sanse ja se najvise bojim prvih 20 minuta.