Košarkaški Klub Partizan Beograd / Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Košarkaški Klub Partizan Beograd / Forum

Dobrodošli na forum KK Partizan Beograd

PrijemPrijem  PortalPortal  GalerijaGalerija  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

Štutgart - Partizan

Ići dole 
AutorPoruka
lauda
Moderator
Moderator
lauda

Broj poruka : 301
Godina : 37
Datum upisa : 08.04.2008

Štutgart - Partizan Empty
PočaljiNaslov: Štutgart - Partizan   Štutgart - Partizan EmptySre Nov 05, 2008 5:14 pm

Nema sta da se prica i nama i njima treba dobar rezultat iz ove utakmice. Bice dosta tesko, mada njima bas i ne cvetaju ruze u ovom trenutku, nadam se najboljem
Nazad na vrh Ići dole
Vuja
Grobar Početnik
Grobar Početnik
Vuja

Broj poruka : 166
Godina : 29
Datum upisa : 04.04.2008

PočaljiNaslov: Re: Štutgart - Partizan   Štutgart - Partizan EmptyČet Nov 06, 2008 10:09 pm

Laku noc pozdravili smo se sa ligom UEFA.
Nazad na vrh Ići dole
Milos PVO
Moderator
Moderator
Milos PVO

Broj poruka : 169
Godina : 39
Datum upisa : 17.07.2008

PočaljiNaslov: Re: Štutgart - Partizan   Štutgart - Partizan EmptyČet Nov 06, 2008 10:38 pm

Na moju veliku žalost večeras smo pokazali da ono protiv Sampdorije nije bilo loše veče, već da smo protiv Fenera i Rumuna odigrali iznad svojih mogućnosti. Kada Moreira ne igra, ne igra ni Partizan, pa ne može ni da se očekuje bilo šta. Liga nam je ipak skroz bedna, pa mi i ovako nikakvi u Evropi, tamo pobeđujemo bez nekih problema. Posebna priča su sve one kvazizvezde koje su preko noći toliko poletele i umislile da su neki igrači.

Poslednji izmenio Milos PVO dana Pet Nov 07, 2008 4:04 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
lauda
Moderator
Moderator
lauda

Broj poruka : 301
Godina : 37
Datum upisa : 08.04.2008

PočaljiNaslov: Re: Štutgart - Partizan   Štutgart - Partizan EmptyČet Nov 06, 2008 10:55 pm

ne znam ni šta da napišem, još smo mi zeleni za neko ozbiljnije takmičenje od JSL!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Štutgart - Partizan   Štutgart - Partizan Empty

Nazad na vrh Ići dole

Štutgart - Partizan
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Košarkaški Klub Partizan Beograd / Forum :: Ostali Sportski Kolektivi SD Partizan :: FK Partizan-
Skoči na: