Košarkaški Klub Partizan Beograd / Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Košarkaški Klub Partizan Beograd / Forum

Dobrodošli na forum KK Partizan Beograd
 
PrijemPrijem  PortalPortal  GalerijaGalerija  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Partizan slavio u večitom derbiju

Ići dole 
AutorPoruka
*Nebojsa*
Admin
Admin
*Nebojsa*


Broj poruka : 198
Godina : 41
Datum upisa : 28.03.2008

Partizan slavio u večitom derbiju Empty
PočaljiNaslov: Partizan slavio u večitom derbiju   Partizan slavio u večitom derbiju EmptyNed Apr 20, 2008 7:31 pm

Još jedan derbi u nizu pripao je crno-belima. U 5. kolu Superlige košarkaši Partizana savladali su ekipu Crvene Zvezde rezultatom 83:78.
Posle velike borbe i 38 minuta neizvesnosti crno-beli su uspeli da slome otpor večeras veoma raspoloženog protivnika. Dugo su crveno-beli pokušavali da mnogo veću prednost pod košem našeg tima anuliraju zonom, što je na kraju šutevima sa distance kaznio Partizan i upisao novu pobedu u domaćem takmičenju.

"Više čestitki posle ove utakmice zaslužuju igrači i trener Crvene zvezde nego Partizan kao pobednik. Sve što se desilo uoči meča, ostavka Stevana Karadžića, igračima Zvezde je napravila alibi poziciju da mogu da izgube. Pokušao sam da sprečim opuštenost kod mojih igrača, međutim, ušli smo u utakmicu kao da će Crvena zvezda samu sebe da dobije bez ulaska u bonus. Kada utakmicu počnete sa potcenjivanjem, dolazi do panike, jedno vreme nismo smeli ni da pogledamo na koš. Ove sezone smo pobeđivali jake timove sa puno zvezda, jer smo delovali kao tim. Ne želim da se stvori pozicija da mi delujemo kao zvezde. Kikanović je jedan od najtalentovanijih igrača u Srbiji. Čestitam Crvenoj zvezdi, ona će sigurno pronaći izlaz iz problema. Ova utakmica će im sigurno poslužiti u tu svrhu. Vidi se da ovaj tim Crvene zvezde dobro trenira. Sa kim god sam razgovarao pre utakmice rekao mi je dobijamo 30 razlike ali ja sam se jako pribojavao. Imamo dosta razloga da popričamo kako se ovakve stvari ne bi ponovile.", izjavio je posle meča trener Partizana Duško Vujošević

Crvena Zvezda - Partizan Igokea 78:83 (20:17, 26:27, 13:15, 19:24)

Crvena Zvezda: Milošević , Krasnić , Marković 11, Kikanović 16, Cook 14, Kovač 9, Raičević 11, Lekić 1, Rondović , Subotić 16, Cvetković , Šljivančanin .

Partizan Igokea: Palacio 17, Tepić 3, Kecman 7, Borovnjak , Tripković 9, Veličković 21, Peković 17, Vitkovac , Đurković , Božić 2, Milošević , Vraneš 7.
Nazad na vrh Ići dole
http://kkpartizan.serbianforum.info
 
Partizan slavio u večitom derbiju
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» KK Partizan Beograd
» Napredak-PARTIZAN

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Košarkaški Klub Partizan Beograd / Forum :: Vesti :: Vesti-
Skoči na: