Košarkaški Klub Partizan Beograd / Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Košarkaški Klub Partizan Beograd / Forum

Dobrodošli na forum KK Partizan Beograd
 
PrijemPrijem  PortalPortal  GalerijaGalerija  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 31.Kolo , OFK Beograd - PARTIZAN

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
*Nebojsa*
Admin
Admin
*Nebojsa*


Broj poruka : 198
Godina : 41
Datum upisa : 28.03.2008

31.Kolo , OFK Beograd - PARTIZAN Empty
PočaljiNaslov: 31.Kolo , OFK Beograd - PARTIZAN   31.Kolo , OFK Beograd - PARTIZAN EmptyUto Maj 13, 2008 11:51 pm

31.Kolo , OFK Beograd - PARTIZAN 333_0

Prvenstvena utakmica "Meridian super lige" - 31. kolo
Beograd, 14.05.2008. stadion "Omladinski na Karaburmi"
Početak u 17:00 h
Sudija: Marko Popović - Beograd
Delegat: Stanimir Trailović - Smederevo
Nazad na vrh Ići dole
http://kkpartizan.serbianforum.info
*Nebojsa*
Admin
Admin
*Nebojsa*


Broj poruka : 198
Godina : 41
Datum upisa : 28.03.2008

31.Kolo , OFK Beograd - PARTIZAN Empty
PočaljiNaslov: Re: 31.Kolo , OFK Beograd - PARTIZAN   31.Kolo , OFK Beograd - PARTIZAN EmptyUto Maj 13, 2008 11:52 pm

31.Kolo , OFK Beograd - PARTIZAN 331_2


Nema vremena za predah u našoj borbi za titulu! Već sutra (sreda, 14. maj), fudbalere Partizana očekuje novo prvenstveno iskušenje. U okviru 31. kola MSL, crno-beli će gostovati na Karaburmi - ekipi OFK Beograda koja je u vrlo teškoj poziciji na tabeli i koja se grčevito bori za opstanak u društvu najboljih.

Činjenica je da je OFK Beograd spletom nesrećnih okolnosti ostao bez minimum 3 boda u poslednja dva kola (bez pobede kod kuće protiv kulskog Hajduka, a zatim bez ijednog boda na gostovanju u Kruševcu) sa kojima bi danas ovaj klub praktično bezbrižno iščekivao kraj šampionata ali...činjenica je i da je Partizan, kao lider ovog prvenstva od samog njegovog starta (!), sve samo ne klub koji treba nekom da nudi šansu za „vađenje“. Uostalom, Partizan juri samo i jedino sve tri pobede u preostala tri kola i njegov motiv (osvajanje titule, tj. „duple krune“) je veći od bilo čijeg drugog, uključujući i motiv „Romantičara“ sa Karaburme!

Tribine Omladinskog stadiona na Karaburmi će u sredu sasvim sigurno biti dobro popunjene, a sigurno je i da će navijači Partizana tamo biti u ogromnoj većini. Pozivamo ih da svojom pesmom i pokličima i ovaj put „nose“ naš tim do osvajanja nova 3 boda, a fudbaleri Partizana će učiniti sve da ih obraduju pobedom. Nakon nje bi titula bila već sasvim, sasvim blizu...

Partizan je u ovoj sezoni savladao OFK Beograd u oba dosadašnja prvenstvena duela - na Karaburmi smo pobedili sa 1:0, a u Humskoj čak sa 5:1. I kada su u pitanju prvenstveni mečevi na Omladinskom stadionu, i tu je tradicija na strani Partizana - poslednji put smo tamo poraženi pre više od 13 godina (11.03.1995.) kada je domaćin slavio sa 2:1. Nakon toga, na Karaburmi je odigrano još 10 prvenstvenih utakmica ova dva rivala - beležimo 4 remija i 6 pobeda Partizana.

Evo kompletne statistike svih dosadašnjih susreta Partizana i OFK Beograda:
31.Kolo , OFK Beograd - PARTIZAN 331_0



Pored meča na Karaburmi, u sredu su na programu i svi preostali mečevi 31. prvenstvenog kola (sa početkom takođe u 17:00 časova) u kojem se sastaju:

Sreda, 14.05.2008.
31.Kolo , OFK Beograd - PARTIZAN 331_1


Čukarički Stankom - Bežanija
Mladost L. - Borac
Smederevo - Vojvodina
Hajduk - Napredak
Banat - C. Zvezda (15:00 h)

Pred sutrašnji meč na Karaburmi, u klupskim prostorijama crno-belih je održana konferencija za štampu na kojoj su iščekivanja iz tabora Partizana izneli trener Slaviša Jokanović, kao i golman Mladen Božović.

Slaviša Jokanović:

31.Kolo , OFK Beograd - PARTIZAN 331_3


-Vrlo je jasno šta nas sutra interesuje. OFK Beograd je podigao svoju formu , ali i dalje ima svoje probleme i pokušava da obezbedi opstanak. Partizan ima svoje ciljeve, kvalitet, u dobroj je formi i verujem da ćemo ostvariti ono što svi želimo. Protivnika dobro poznajem, odgledao sam upravo i njihove poslednje 2-3 utakmice u kupu i prvenstvu. U Kruševcu su odigrali verovatno svoj najbolji meč u poslednje vreme. Biće to sigurno sve samo ne laka utakmica, kako za nas tako i za njih. Oni mogu biti jako opasan protivnik ako im se to dozvoli. Ciljevi nam se kose u potpunosti, ali ćemo mi sve učiniti da ostvarimo naš cilj. Znam da je tradicija na našoj strani, ali su to samo podaci za novinarsku beležnicu. Kao igrač sam na Karaburmi samo pobeđivao, verujem da ću i kao trener sutra tamo imati uspeha. Nas ipak ne interesuje tradicija, već isključivo sutrašnja utakmica i samo o njoj razmišljamo. Uveren sam u veliku podršku naših navijača i siguran sam da ćemo se na Karaburmi, iako smo oficijelno gosti, osećati kao kod svoje kuće.

Mladen Božović:

31.Kolo , OFK Beograd - PARTIZAN 331_4


-Ušli smo u formu u pravom trenutku. OFK Beograd ima nekoliko dobrih pojedinaca, među njima i par kvalitetnih igrača koji su igrali i u Partizanu, i moraćemo dati 100% svojih mogućnosti kako bi zabeležili pobedu u koju inače ne sumnjam. Tek sad sam čuo za ovu dugogodišnju dobru tradiciju Partizana na Karaburmi i učinićemo sve da se ta tradicija sutra nastavi. Moraćemo da budemo maksimalno skoncentrisani, od prvog do poslednjeg sekunda, i sa takvim pristupom ćemo, nadam se, doći do nove pobede.[/td][/tr][/table]
Nazad na vrh Ići dole
http://kkpartizan.serbianforum.info
lauda
Moderator
Moderator
lauda


Broj poruka : 301
Godina : 40
Datum upisa : 08.04.2008

31.Kolo , OFK Beograd - PARTIZAN Empty
PočaljiNaslov: Re: 31.Kolo , OFK Beograd - PARTIZAN   31.Kolo , OFK Beograd - PARTIZAN EmptySre Maj 14, 2008 8:01 pm

Jos Hajduk i Napredak i to je to, moram priznati da sam se oduzeo kad je OFK poveo, jos cigani se bili primili, pocele prozivke i slavlje titule na svim mogucim forumima, sve do 33 odnosno 36 og minuta. Kako im je posle Djoletovog gola bilo to samo oni znaju!
Nazad na vrh Ići dole
Pufta
Admin
Admin
Pufta


Broj poruka : 328
Godina : 43
Datum upisa : 07.04.2008

31.Kolo , OFK Beograd - PARTIZAN Empty
PočaljiNaslov: Re: 31.Kolo , OFK Beograd - PARTIZAN   31.Kolo , OFK Beograd - PARTIZAN EmptySre Maj 14, 2008 9:19 pm

Pufta ::
Izvestaj sa Karaburme

Samo melji...
Nazad na vrh Ići dole
*Nebojsa*
Admin
Admin
*Nebojsa*


Broj poruka : 198
Godina : 41
Datum upisa : 28.03.2008

31.Kolo , OFK Beograd - PARTIZAN Empty
PočaljiNaslov: Re: 31.Kolo , OFK Beograd - PARTIZAN   31.Kolo , OFK Beograd - PARTIZAN EmptySre Maj 14, 2008 9:31 pm

Ja sam prvo mislio da ce da bude prenos ciganstura sa Banatom i ne bi ga Smile
Poslije toga sam prati livescore i ne da sam se uplasio kada sam vidio da OFK vodi 1:0!?
Ali,ima Boga!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://kkpartizan.serbianforum.info
lauda
Moderator
Moderator
lauda


Broj poruka : 301
Godina : 40
Datum upisa : 08.04.2008

31.Kolo , OFK Beograd - PARTIZAN Empty
PočaljiNaslov: Re: 31.Kolo , OFK Beograd - PARTIZAN   31.Kolo , OFK Beograd - PARTIZAN EmptySre Maj 14, 2008 9:45 pm

Moramo biti oprezni pred Hajduk, oni su nam tradicionalno tezak protivnik, zadnjih godina smo protiv njih gubili mnogo bodova, a jos je i Djordjevic dobio zuti karton i nece igrati jednu od naredne dve utakmice.
Nazad na vrh Ići dole
Vuja
Grobar Početnik
Grobar Početnik
Vuja


Broj poruka : 166
Godina : 32
Lokacija : Srbobran
Datum upisa : 04.04.2008

31.Kolo , OFK Beograd - PARTIZAN Empty
PočaljiNaslov: Re: 31.Kolo , OFK Beograd - PARTIZAN   31.Kolo , OFK Beograd - PARTIZAN EmptyČet Maj 15, 2008 12:18 am

Dve utakmice cetiri boda i zna se sta sledi, mada ovom pobedom titula je fakticki osvojena.
Nazad na vrh Ići dole
lauda
Moderator
Moderator
lauda


Broj poruka : 301
Godina : 40
Datum upisa : 08.04.2008

31.Kolo , OFK Beograd - PARTIZAN Empty
PočaljiNaslov: Re: 31.Kolo , OFK Beograd - PARTIZAN   31.Kolo , OFK Beograd - PARTIZAN EmptyČet Maj 15, 2008 1:35 am

31.Kolo , OFK Beograd - PARTIZAN 335_0

31.Kolo , OFK Beograd - PARTIZAN 335_6

31.Kolo , OFK Beograd - PARTIZAN 335_7
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





31.Kolo , OFK Beograd - PARTIZAN Empty
PočaljiNaslov: Re: 31.Kolo , OFK Beograd - PARTIZAN   31.Kolo , OFK Beograd - PARTIZAN Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
31.Kolo , OFK Beograd - PARTIZAN
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» OFK Beograd-Partizan 0:3
» Meridijan Super Liga , 29. Kolo , Smederevo - PARTIZAN
» 32.kolo, Partizan-Hajduk

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Košarkaški Klub Partizan Beograd / Forum :: Ostali Sportski Kolektivi SD Partizan :: FK Partizan-
Skoči na: