Košarkaški Klub Partizan Beograd / Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Košarkaški Klub Partizan Beograd / Forum

Dobrodošli na forum KK Partizan Beograd

PrijemPrijem  PortalPortal  GalerijaGalerija  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

Vesti iz kluba

Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
lauda
Moderator
Moderator
lauda

Broj poruka : 301
Godina : 37
Datum upisa : 08.04.2008

Vesti iz kluba - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vesti iz kluba   Vesti iz kluba - Page 2 EmptyUto Avg 26, 2008 10:19 pm

Nazad na vrh Ići dole
lauda
Moderator
Moderator
lauda

PočaljiNaslov: Re: Vesti iz kluba   Vesti iz kluba - Page 2 EmptyUto Avg 26, 2008 10:23 pm

Nazad na vrh Ići dole
Stevke
Grobar Početnik
Grobar Početnik
Stevke

Broj poruka : 69
Godina : 27
Datum upisa : 19.08.2008

PočaljiNaslov: Re: Vesti iz kluba   Vesti iz kluba - Page 2 EmptyPet Avg 29, 2008 2:39 am

E HVALA TI!!!VOLIM PFC!!!ZEZNUO SAM SE!!!!NISAM NI PRIMETIO,ALI ZNAO SAM!!!U SVAKOM SUCAJU HVALA!!! Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Milos PVO
Moderator
Moderator
Milos PVO

Broj poruka : 169
Godina : 39
Datum upisa : 17.07.2008

PočaljiNaslov: Re: Vesti iz kluba   Vesti iz kluba - Page 2 EmptySub Avg 30, 2008 12:58 pm

PARTIZAN: Moreira ostaje!
Odlaze Crnogorci, stižu stranci
Link:http://www.mtsmondo.com/sport/vesti/text.php?vest=108065
Nazad na vrh Ići dole
Stevke
Grobar Početnik
Grobar Početnik
Stevke

Broj poruka : 69
Datum upisa : 19.08.2008

PočaljiNaslov: Re: Vesti iz kluba   Vesti iz kluba - Page 2 EmptySub Avg 30, 2008 4:34 pm

Meni maikemi puno srce kad vidim da se bitni igraci ne prodaju!!!A losi da kao sto je Cadikovski idu!!!! Smile
Nazad na vrh Ići dole
VolimPFC
Grobar Početnik
Grobar Početnik
VolimPFC

Broj poruka : 54
Datum upisa : 05.07.2008

PočaljiNaslov: Re: Vesti iz kluba   Vesti iz kluba - Page 2 EmptySub Avg 30, 2008 11:20 pm

Cadikovski ide za pola miliona.
Ne postoji smajli kojim mogu da opisem taj smehotres.
Nazad na vrh Ići dole
Milos PVO
Moderator
Moderator
Milos PVO

PočaljiNaslov: Re: Vesti iz kluba   Vesti iz kluba - Page 2 EmptyNed Avg 31, 2008 3:24 am

Jedna stvar mi se jako svidja. Ja bih najvise voleo kada bismo mogli da dodjemo do toga da prodajemo samo limitirane igrace kao Cadikovski, koji su dovedeni za dz, za nekih 500 000 i tako 3 igraca godisnje i mozda eventualno jos nekoga ko vredi. Nema smisla prodavati igrace od kojih zavisimo puno. Ako je budzet 6.5 miliona to je dosta lako popuniti. Problem je sto je ranijih godina u klub dolazilo 10-20 miliona, a opet smo bili ili na nuli ili u minusu, sto se dobro videlo u emisiji INSAJDER. Znatno smanjenom prodajom, bez lopovluka, mozemo napraviti rezultat.
Nazad na vrh Ići dole
Pufta
Admin
Admin
Pufta

Broj poruka : 328
Godina : 40
Datum upisa : 07.04.2008

PočaljiNaslov: Re: Vesti iz kluba   Vesti iz kluba - Page 2 EmptyNed Avg 31, 2008 12:53 pm

Nas budzet nije 6,5 miliona evra,vec izmedju 8 i 10 miliona,a to nije toliko tesko popuniti,ali ni lako u ovoj situaciji gde nasa zemlja.
Svake sezone po 1 dobrog i 2 solidna prodas,uzmes oko 5-6 miliona evra,za pojacanja da to nadomeste das 1-2 miliona i odlicno. Uvek ima i 1-2 igraca iz omladinaca...
Nazad na vrh Ići dole
Milos PVO
Moderator
Moderator
Milos PVO

PočaljiNaslov: Re: Vesti iz kluba   Vesti iz kluba - Page 2 EmptySre Sep 03, 2008 2:02 am

Nas budzet je zvanicno 6.5 miliona evra i to objavio gospodin Tole Karadzic licno na konferenciji za stampu i time zatvorio finansijsku konstrukciju. Ja ne ulazim u sive tokove koji su brojniji i obimniji od legalnih.
Nazad na vrh Ići dole
Milos PVO
Moderator
Moderator
Milos PVO

PočaljiNaslov: Re: Vesti iz kluba   Vesti iz kluba - Page 2 EmptySre Sep 03, 2008 2:04 am

Dragan Mance - 23 godine od smrti
Na današnji dan, pre 23 godine Fudbalski klub Partizan i njegovi navijači izgubili su verovatno najharizmatičnijeg fudbalera koji je ikada nosio crno-beli dres. I pre i posle Mancea Partizan je imao odlične fudbalere.
Neka mu je vecna slava i hvala
Nazad na vrh Ići dole
Pufta
Admin
Admin
Pufta

Broj poruka : 328
Godina : 40
Datum upisa : 07.04.2008

PočaljiNaslov: Re: Vesti iz kluba   Vesti iz kluba - Page 2 EmptySre Sep 03, 2008 10:20 am

Otis'o si Dragane...

https://www.youtube.com/watch?v=UuuSyvmiXgs

Slava mu!
Nazad na vrh Ići dole
lauda
Moderator
Moderator
lauda

PočaljiNaslov: Re: Vesti iz kluba   Vesti iz kluba - Page 2 EmptySre Sep 03, 2008 6:31 pm

Legenda koja zivi!
Nazad na vrh Ići dole
VolimPFC
Grobar Početnik
Grobar Početnik
VolimPFC

PočaljiNaslov: Re: Vesti iz kluba   Vesti iz kluba - Page 2 EmptySre Sep 03, 2008 8:12 pm

Legenda zivi.
Slava mu...
Nazad na vrh Ići dole
Milos PVO
Moderator
Moderator
Milos PVO

PočaljiNaslov: Re: Vesti iz kluba   Vesti iz kluba - Page 2 EmptyČet Sep 25, 2008 11:41 am

Gavrančić: Mogu i u Partizan
Cetvrtak, 25. septembar 2008. 09:57

Nekadašnji reprezentativac Goran Gavrančić, koji kao slobodan igrač trenira sa ekipom Teleoptika u Partizanovom sportskom centru, izjavio je da je otvoren za ponude svih klubova čiji se planovi i ambicije poklapaju sa njegovim.

"U ovom trenutku nemam ništa konkretno da kažem. Postoji nekoliko klubova koji su za mene zainteresovani, a sa nekima od njih imam nešto jasniju sliku. Partizan je za sada samo zainteresovan", prenosi reči Gavrančića beogradska sportska štampa.

Doskorašnji član kijevskog Dinama ističe da ima svoju cenu, ali da to ne znači da je skup.

Pre godinu dana, kada se Dinamo tek spremao da ga pošalje na pozajmicu u solunski PAOK, Gavrančić je pominjan kao moguće pojačanje Crvene zvezde.

"Ne poričem da smo pregovarali, a istina je i da sam u mlađim kategorijama nosio crveno-beli dres. Bio mi je san da zaigram na Marakani, ostvario sam ga u dresu reprezentacije. Ali ne vidim zašto bi sve to bila prepreka dolasku u Partizan".

Na neki način je već došao...

Ovo je skinuto sa sajta MTS MONDO i cini mi se da bi bilo jako dobro za nas. Ako dodje Gavrancic verujem da ce nam odbrana postati granitna(za nase uslove) i onda ambicije rastu i rastu .......
Nazad na vrh Ići dole
VolimPFC
Grobar Početnik
Grobar Početnik
VolimPFC

PočaljiNaslov: Re: Vesti iz kluba   Vesti iz kluba - Page 2 EmptyČet Sep 25, 2008 5:17 pm

Neko bi morao otici.Na mestu stopera bi imali: Djordjevic,Knezevic,Sikimic,Ngambi,
Gavrancic pa i Jovanovic.
Nazad na vrh Ići dole
lauda
Moderator
Moderator
lauda

PočaljiNaslov: Re: Vesti iz kluba   Vesti iz kluba - Page 2 EmptyČet Sep 25, 2008 8:26 pm

Ma nema od toga ništa, to on sebi podiže cenu! A i ne treba nam takav igrač, em deklarisani ganfer, em je mator...
Nazad na vrh Ići dole
VolimPFC
Grobar Početnik
Grobar Početnik
VolimPFC

PočaljiNaslov: Re: Vesti iz kluba   Vesti iz kluba - Page 2 EmptyČet Sep 25, 2008 8:54 pm

Sto se tice toga da je ganfer:

Citat :
Koji klub je, po tvom mišljenju, bolji: Partizan ili Crvena Zvezda, i za koji od ta dva kluba navijaš?

- Partizan!

Sa njegovog sajta.
Nazad na vrh Ići dole
lauda
Moderator
Moderator
lauda

PočaljiNaslov: Re: Vesti iz kluba   Vesti iz kluba - Page 2 EmptyPet Sep 26, 2008 1:10 am

Dobro, ali ja se sećam njegovih izjava tipa "Dečački san mi je da igram na Marakani" iz perioda kada je pregovarao sa musavima. Dobro sada je rekao da je taj san ostvario igranjem za reprezetaciju, dobro se snasao, Stephen King bi mu pozavideo na snalažljivosti.

On je profesionalac i iskreno mislim da ne navija ni za koga, ako dolazi treba mu dati ugovor na dve godine, pa ako se pokaže ponuditi mu novi, ako ne prodati ga i uzeti neki dinar i svi zadovoljni.
Nazad na vrh Ići dole
Milos PVO
Moderator
Moderator
Milos PVO

PočaljiNaslov: Re: Vesti iz kluba   Vesti iz kluba - Page 2 EmptyPet Sep 26, 2008 1:30 am

Cini mi se da bi nam dobro dosao. Odbrana nam je puna rupa i on bi se tu fino snasao. Ne verujem da je bilo ko iz nase odbrane bolji od njega, a i ako mislimo da igramo na 3 fronta, treba nam pojacanje, a tesko da mozemo naci bolje.
Nazad na vrh Ići dole
lauda
Moderator
Moderator
lauda

PočaljiNaslov: Re: Vesti iz kluba   Vesti iz kluba - Page 2 EmptyPet Sep 26, 2008 3:12 pm

Nazad na vrh Ići dole
lauda
Moderator
Moderator
lauda

PočaljiNaslov: Re: Vesti iz kluba   Vesti iz kluba - Page 2 EmptyPet Sep 26, 2008 8:03 pm

Prodaja ulaznica za meč Partizan - Temišvar

Vesti iz kluba - Page 2 702_0

U ponedeljak 29.9.2008. na blagajnama stadiona Partizan, počinje prodaja ulaznica za revanš meč 1. kola Kupa UEFA, Partizan – Temišvar. Ulaznice se mogu kupovati u vremenu od 10.00h do 18.00h svakog dana, sve do utakmice, a cene su sledeće:

- jug i sever, 400 dinara
- istok i zapad, 800 dinara
- lože (istok i zapad), 1500 dinara

Vlasnici pretplatnih ulaznica za sezonu 2008/09. mogu kupiti po pravu prvenstva ulaznice za ovaj meč (po želji mogu kupiti i isto mesto koje imaju na pretplatnoj karti), takođe od ponedeljka u sobi 6 - službene prostorije FK Partizan na severnoj strani. Kupovinu ulaznica mogu obaviti sve do srede - 1.10.2008. do 12.00h.
Nazad na vrh Ići dole
lauda
Moderator
Moderator
lauda

PočaljiNaslov: Re: Vesti iz kluba   Vesti iz kluba - Page 2 EmptySre Okt 01, 2008 4:44 pm

Nazad na vrh Ići dole
lauda
Moderator
Moderator
lauda

PočaljiNaslov: Re: Vesti iz kluba   Vesti iz kluba - Page 2 EmptyUto Okt 14, 2008 11:38 am

Partizan na Sampdoriju bez kapitena
Ponedeljak, 13. oktobar 2008. 10:48

Prijateljski meč u Istočnom Sarajevu mogao bi skupo da košta Partizan. Kapiten crno-belih Nenad Djordjević je već na početku duela sa Slavijom povredio mišić lista desne noge zbog čega će propustiti susrete sa Javorom i Sampdorijom.

Da li će Djordjević duže pauzirati biće poznato nakon detaljnih lekarskih pregleda.

"Povredio sam se kod jednog skoka već u uvodnim minutima utakmice. Ne znam da li je u pitanju istegnuće ili pucanje mišića, ali osećam da nije bezazlena stvar. Pre nekoliko godina imao sam sličnu povredu, mada je bol bio žešći, pa sam pauzirao mesec dana, zato se nadam da će snimak da pokaže da ću kraće vreme da budem van terena", izjavio je Djordjević za "Večernje novosti" po povratku iz Sarajeva, gde su crno-beli gostovali povodom 100. rodjendana Slavije.
Nazad na vrh Ići dole
lauda
Moderator
Moderator
lauda

PočaljiNaslov: Re: Vesti iz kluba   Vesti iz kluba - Page 2 EmptyPon Okt 27, 2008 2:20 pm

Nazad na vrh Ići dole
bajbos
Grobar Početnik
Grobar Početnik

Broj poruka : 18
Datum upisa : 21.09.2008

PočaljiNaslov: Re: Vesti iz kluba   Vesti iz kluba - Page 2 EmptyPon Okt 27, 2008 9:44 pm

Ne bih isao u rupu da gledam ni da nam dodje Juventus!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Vesti iz kluba   Vesti iz kluba - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole

Vesti iz kluba
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Košarkaški Klub Partizan Beograd / Forum :: Ostali Sportski Kolektivi SD Partizan :: FK Partizan-
Skoči na: