Košarkaški Klub Partizan Beograd / Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Košarkaški Klub Partizan Beograd / Forum

Dobrodošli na forum KK Partizan Beograd
 
PrijemPrijem  PortalPortal  GalerijaGalerija  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 3. kolo kvalifikacija za Ligu Šampiona: Partizan - Fenerbahče

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
lauda
Moderator
Moderator
lauda


Broj poruka : 301
Godina : 40
Datum upisa : 08.04.2008

3. kolo kvalifikacija za Ligu Šampiona: Partizan - Fenerbahče Empty
PočaljiNaslov: 3. kolo kvalifikacija za Ligu Šampiona: Partizan - Fenerbahče   3. kolo kvalifikacija za Ligu Šampiona: Partizan - Fenerbahče EmptyPet Avg 08, 2008 10:48 pm

3. kolo kvalifikacija za Ligu Šampiona: Partizan - Fenerbahče 570_0


Sreda 13.8.2008 stadion Partizana početak u 21 h!

Jesu bogati, imaju odlicnog trenera, imaju zvezde u timu, dobro igraju ali mislim da nismo bez sanse. Treba nam rezultat iz ove prve utakmice. Imamo kadrovskih problema ali u ovakvim utakmicama se postaje veliki igrac, velik trener. Verujem da mozemo da ih prođemo, ocekujem pun stadion i odlično navijanje.
Nazad na vrh Ići dole
Vuja
Grobar Početnik
Grobar Početnik
Vuja


Broj poruka : 166
Godina : 32
Lokacija : Srbobran
Datum upisa : 04.04.2008

3. kolo kvalifikacija za Ligu Šampiona: Partizan - Fenerbahče Empty
PočaljiNaslov: Re: 3. kolo kvalifikacija za Ligu Šampiona: Partizan - Fenerbahče   3. kolo kvalifikacija za Ligu Šampiona: Partizan - Fenerbahče EmptySub Avg 09, 2008 1:17 am

Nisam optimista ocekujem pobedu Fenera, bilo bi dobro da izvucemo 0-0 pogotovo sto nam ne igra Moreira koji je pola tima.
Nazad na vrh Ići dole
Milos PVO
Moderator
Moderator
Milos PVO


Broj poruka : 169
Godina : 41
Lokacija : Pancevo
Datum upisa : 17.07.2008

3. kolo kvalifikacija za Ligu Šampiona: Partizan - Fenerbahče Empty
PočaljiNaslov: Re: 3. kolo kvalifikacija za Ligu Šampiona: Partizan - Fenerbahče   3. kolo kvalifikacija za Ligu Šampiona: Partizan - Fenerbahče EmptySub Avg 09, 2008 2:14 pm

Ako bude 0-0, mozemo da pevamo. Protiv Liona smo bili kompletni, pa su mogli da nam daju gol kad god su hteli. Ovi su istina slabiji, ali mi se nacin na koji trenutno igramo uopste ne svidja. Odbrana nam je ocajna, a svi zajedno su potpuno neuigrani. Voleo bih da pogresim i moji komentari posle deluju smesno, ali mi se cini da je to nemoguce.
Nazad na vrh Ići dole
lauda
Moderator
Moderator
lauda


Broj poruka : 301
Godina : 40
Datum upisa : 08.04.2008

3. kolo kvalifikacija za Ligu Šampiona: Partizan - Fenerbahče Empty
PočaljiNaslov: Re: 3. kolo kvalifikacija za Ligu Šampiona: Partizan - Fenerbahče   3. kolo kvalifikacija za Ligu Šampiona: Partizan - Fenerbahče EmptyPon Avg 11, 2008 11:35 am

Ljudi, nemam reci kojim bih iskazao svoj prezir prema nasem bivsem treneru, a sada selektoru one smesne grupe gradjana koju mediji nazivaju Olimpijska reprezentacija Srbije. Djukic po sistemu "i posle mene potop" uspeo je jednim udarcem da ubije dve muve, da nas posteno obruka na OI i da i onako male Partizanove sanse za ulazak u LS svede na dome naucne fantastike. Jos se sada, posle i definitivnog oprastanja nase nazovi reprezentacije, celnici FSS javljaju i ne dozvoljavaju Fejsi, Tosicu i Jovanovicu da doju u BG. i da se spreme bar za revans. Partizanu se uvek gura prst u oko, cigani se oglasavaju nekim kvazi saopstenjima kako oni nece povlaciti svoje igrace sa oilimpijade (kao da imaju sta da povlace!?), kada oni igraju evro meceve odlazu se prvenstvene utakmice, ne salju se igraci na olimpijadu, samo sto se ne uvede vanredno stanje i proglasi nacionalni praznik, a ove godine naprasno je Olimpijada postala nacionalni interes!
Nazad na vrh Ići dole
Milos PVO
Moderator
Moderator
Milos PVO


Broj poruka : 169
Godina : 41
Lokacija : Pancevo
Datum upisa : 17.07.2008

3. kolo kvalifikacija za Ligu Šampiona: Partizan - Fenerbahče Empty
PočaljiNaslov: Re: 3. kolo kvalifikacija za Ligu Šampiona: Partizan - Fenerbahče   3. kolo kvalifikacija za Ligu Šampiona: Partizan - Fenerbahče EmptyPon Avg 11, 2008 11:19 pm

Ne znam sta da kazem. Ja sam vec pomalo apatican sto se fudbala tice. Mislim da je domaci fudbal u cabru i da tesko sta moze da nam pomogne. Fener nije narocito popularan i poznat, ali sjajan tim kuci nepobediv i za najjace, tako da mi je onako. Njukasl je bio solidan, ali truo tim, dok Turci nadiru. Djukic je covek koga ne treba komentarisati, obicna ljiga koja bi i rodjenu majku prodala za bolji ugovor i nesto novca.
Nazad na vrh Ići dole
lauda
Moderator
Moderator
lauda


Broj poruka : 301
Godina : 40
Datum upisa : 08.04.2008

3. kolo kvalifikacija za Ligu Šampiona: Partizan - Fenerbahče Empty
PočaljiNaslov: Re: 3. kolo kvalifikacija za Ligu Šampiona: Partizan - Fenerbahče   3. kolo kvalifikacija za Ligu Šampiona: Partizan - Fenerbahče EmptyUto Avg 12, 2008 4:12 pm

Kako stoje stvari ni Zuka nece igrati sutra vece. Stvarno je tuzno sta se sve izdesavalo pred ovo trece kolo kvalifikacija za LS, da budemo realni nemamo mi mnogo sanse ni u punom sastavu, ali ovako stvarno cudo mora da se desi da bi ostali neporazeni! Ali bez obzira na sve sutra treba napraviti fenomenalnu atmosferu i pokazati nadmenim turcima da nemaju samo oni navijace. Juce su poceli da igraju fudbal, a misle da su vele sila. Treba ih spustiti na zemlju!
Nazad na vrh Ići dole
lauda
Moderator
Moderator
lauda


Broj poruka : 301
Godina : 40
Datum upisa : 08.04.2008

3. kolo kvalifikacija za Ligu Šampiona: Partizan - Fenerbahče Empty
PočaljiNaslov: Re: 3. kolo kvalifikacija za Ligu Šampiona: Partizan - Fenerbahče   3. kolo kvalifikacija za Ligu Šampiona: Partizan - Fenerbahče EmptyČet Avg 14, 2008 4:50 pm

desilo se cudo!
Nazad na vrh Ići dole
Vuja
Grobar Početnik
Grobar Početnik
Vuja


Broj poruka : 166
Godina : 32
Lokacija : Srbobran
Datum upisa : 04.04.2008

3. kolo kvalifikacija za Ligu Šampiona: Partizan - Fenerbahče Empty
PočaljiNaslov: Re: 3. kolo kvalifikacija za Ligu Šampiona: Partizan - Fenerbahče   3. kolo kvalifikacija za Ligu Šampiona: Partizan - Fenerbahče EmptyČet Avg 14, 2008 8:01 pm

Svaka im cast imamo cemu da se nadamo u Istanbulu. Penal svakako nije postojao dok sam danas gledajuci snimak potpuno ubedjen da je i drugi gol pao iz cistog ofsajda.
Nazad na vrh Ići dole
Danilo
Grobar Početnik
Grobar Početnik
Danilo


Broj poruka : 7
Godina : 47
Datum upisa : 09.08.2008

3. kolo kvalifikacija za Ligu Šampiona: Partizan - Fenerbahče Empty
PočaljiNaslov: Re: 3. kolo kvalifikacija za Ligu Šampiona: Partizan - Fenerbahče   3. kolo kvalifikacija za Ligu Šampiona: Partizan - Fenerbahče EmptyČet Avg 14, 2008 8:49 pm

Imam jednu dobru fotku u vezi tog ofsajda, ali neznam kako da postavim sliku, jel moze da mi neko pomogne.
Nazad na vrh Ići dole
Vuja
Grobar Početnik
Grobar Početnik
Vuja


Broj poruka : 166
Godina : 32
Lokacija : Srbobran
Datum upisa : 04.04.2008

3. kolo kvalifikacija za Ligu Šampiona: Partizan - Fenerbahče Empty
PočaljiNaslov: Re: 3. kolo kvalifikacija za Ligu Šampiona: Partizan - Fenerbahče   3. kolo kvalifikacija za Ligu Šampiona: Partizan - Fenerbahče EmptyPet Avg 15, 2008 4:11 pm

Ne znam kako da je postavis ali ukoliko neko zeli da je vidi neka ode na zvanicni sajt FK Partizana i tamo ce videti zamrznutu sliku na kojoj se jasno vidi ofsajd minimalno pola metra.
Nazad na vrh Ići dole
Milos PVO
Moderator
Moderator
Milos PVO


Broj poruka : 169
Godina : 41
Lokacija : Pancevo
Datum upisa : 17.07.2008

3. kolo kvalifikacija za Ligu Šampiona: Partizan - Fenerbahče Empty
PočaljiNaslov: Re: 3. kolo kvalifikacija za Ligu Šampiona: Partizan - Fenerbahče   3. kolo kvalifikacija za Ligu Šampiona: Partizan - Fenerbahče EmptyPet Avg 15, 2008 4:24 pm

Danilo, klikni na sestu ikonicu redom iznad texta. Tamo gde je disketa na slici i kada to uradis, pisace ti ugosti sliku.
Nazad na vrh Ići dole
lauda
Moderator
Moderator
lauda


Broj poruka : 301
Godina : 40
Datum upisa : 08.04.2008

3. kolo kvalifikacija za Ligu Šampiona: Partizan - Fenerbahče Empty
PočaljiNaslov: Re: 3. kolo kvalifikacija za Ligu Šampiona: Partizan - Fenerbahče   3. kolo kvalifikacija za Ligu Šampiona: Partizan - Fenerbahče EmptyPet Avg 15, 2008 7:56 pm

evo slike!

3. kolo kvalifikacija za Ligu Šampiona: Partizan - Fenerbahče 582_0
Nazad na vrh Ići dole
Vuja
Grobar Početnik
Grobar Početnik
Vuja


Broj poruka : 166
Godina : 32
Lokacija : Srbobran
Datum upisa : 04.04.2008

3. kolo kvalifikacija za Ligu Šampiona: Partizan - Fenerbahče Empty
PočaljiNaslov: Re: 3. kolo kvalifikacija za Ligu Šampiona: Partizan - Fenerbahče   3. kolo kvalifikacija za Ligu Šampiona: Partizan - Fenerbahče EmptySub Avg 16, 2008 4:20 am

Samo da je video Bogunovicev ofsajd od 20 cm a ovo nije. Stvarno koje govedo od coveka.
Nazad na vrh Ići dole
Stevke
Grobar Početnik
Grobar Početnik
Stevke


Broj poruka : 69
Godina : 30
Lokacija : Batajnica
Datum upisa : 19.08.2008

3. kolo kvalifikacija za Ligu Šampiona: Partizan - Fenerbahče Empty
PočaljiNaslov: Re: 3. kolo kvalifikacija za Ligu Šampiona: Partizan - Fenerbahče   3. kolo kvalifikacija za Ligu Šampiona: Partizan - Fenerbahče EmptyUto Avg 19, 2008 8:37 pm

Ajmo da ih zgazimo kod njih!!!!Dokazali smo da mozemo!!!I pored sudija,ne povoljnog rezultata,mi smo moralni pobednici!!! Surprised
Nazad na vrh Ići dole
lauda
Moderator
Moderator
lauda


Broj poruka : 301
Godina : 40
Datum upisa : 08.04.2008

3. kolo kvalifikacija za Ligu Šampiona: Partizan - Fenerbahče Empty
PočaljiNaslov: Re: 3. kolo kvalifikacija za Ligu Šampiona: Partizan - Fenerbahče   3. kolo kvalifikacija za Ligu Šampiona: Partizan - Fenerbahče EmptyUto Avg 19, 2008 8:56 pm

Sto se tice revansa, ljudski je nadati se da mozemo do pobede, ali ne treba zaboraviti da taj Fener kuci igra ludacki, rezultati od prosle godine iz LS govore sami za sebe, a nisu igrali ni sa malo laganim protivnicima. Ja se samo nadam da se necemo obrukati, ne verujem da mozemo da prodjemo, ali to ne znaci da se necu nervirati, vec sad znam da ce mi ta utakmica uzeti neki dan zivota :-)
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





3. kolo kvalifikacija za Ligu Šampiona: Partizan - Fenerbahče Empty
PočaljiNaslov: Re: 3. kolo kvalifikacija za Ligu Šampiona: Partizan - Fenerbahče   3. kolo kvalifikacija za Ligu Šampiona: Partizan - Fenerbahče Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
3. kolo kvalifikacija za Ligu Šampiona: Partizan - Fenerbahče
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» 31.Kolo , OFK Beograd - PARTIZAN
» 32.kolo, Partizan-Hajduk
» Meridijan Super Liga , 29. Kolo , Smederevo - PARTIZAN

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Košarkaški Klub Partizan Beograd / Forum :: Ostali Sportski Kolektivi SD Partizan :: FK Partizan-
Skoči na: